Сарепта 2013

Сарепта для Марійської дружини

«Ти не сам на цій землі»

Щороку Зарваниця чекає дітей, щоб збагатити їх духовно, наповнити новими силами, подарувати радість від зустрічі один з одним і завжди залишає незабутні враження.

З 1 по 6 липпня 2013 р. у Зарваниці відбулася чергова сарепта для Марійської дружини нашої парафії. Діти мали можливість гарно відпочити, духовно збагатитись, знайти нових друзів, краще пізнати один одного. Під духовним проводом о. Мирона Шевчука та с. Наталі під час тематичних зустрічей вони роздумували над змістом людського життя, кому належить перше місце у ньому, хто є нашим ближнім, які маски носимо, як розпізнати своє покликання, змогли зрозуміти, що «ти не сам на цій землі». Кожен день готував дітям щось цікаве. Аніматоридопомагали організовувати ігри, забави, цікаві вечори. Щодня діти брали участь у Святій Літургії, молились на чудотворному місці, де щороку збирається тисячі прочан.