Подячна відправа за прожитий рік

В черговий раз стоїмо на порозі події, в якій Старий рік віддає естафету Новому рокові, цього разу 2014-му. Минулий рік, який ми з вами прожили відійшов в історію. Там залишилися всі наші події з життя: радісні й сумні, щось, що ми встигли зробити і чого потрібно ще завершити в новому 2014-му році.

Але в любому випадку він пройшов і добре є за нього подякувати. Подякувати найперше нашому Сотворителю і водночас люблячому Батькові. Подякувати за все, абсолютно за все: за добро і за важкі хвилини які пережили, за здоров’я дітей і за хворобу, за теплу і за мокру погоду. В посланні до Солунян ап. Павло закликає нас дякувати Богові за все: «За все дякуйте: така бо воля Божа щодо вас у Христі Ісусі». Саме дякувати Богові було основою проповіді о. Василя Оприска. І люди які прийшли в цей пізній час виявили свою віру і бажання завершити рік з подячною молитвою. Протягом Літургії 125 людей приступило до Св. Причастя.

З цієї нагоди спільнота редемптористів разом з сестрами редемптористками вітає всіх наших парафіян з новим 2014-им роком. Нехай Господь Бог наш буде в центрі вашого життя.

бр. Михайло Гасяк