Подарунки від Дитятка-Ісуса дітям

Неділею по Просвіщенні закінчується весь різдвяний цикл празників. Літургійні тексти цього дня ще раз наголошують нам про те світло, яке приніс Ісус у світ, щоб ним все було просвічене  і очищене. «Сьогодні створіння просвічується. Сьогодні радіє все на небі й на землі. Ангели і люди об’єднуються, бо куди приходить Цар, там і лад настає.» (стихира празника Богоявлення). Ми всі розуміємо, що Ісус сам є тим Світлом, Він визволяє нас із темряви гріха і дає можливість жити в любові, мирі та гармонії.

Передсмак того величного Світла, ми можемо побачити у сіянні маленької незнаної зорі, яку побачили три мудреці. Подорожуючи за нею, вони знайшли Спасителя і принесли Йому щедрі дари: золото, ладан і миро. Боже Дитятко сповнило великою радість та надією їхні душі, які вони понесли до усіх потребуючих.

Дорогою назад мудреці завітали й у наш храм і щедро ділились радістю та дарами від Дитятка-Ісуса. Малеча дуже зраділа таким чудовим гостям і потішила їх колядками та вінчуваннями.

c. Іванка, редемптористка