Парафія колядує!

8 і 9 січня парафіяльний церковний хор (який співає щонеділі о 10.00 год.) прославляв Ісуса в колядках  по домах наших парафіян.

Цього року ми мали особливий настрій від того, що ходили колядувати хористи із своїми дітьми і діти вінчували. Ми раділи, що наша Україна буде мати таких дочок, які змалку прославляють Ісуса. Особливо хочемо відмітити Романну, Тамару та Ірму Валіон, дітей наших хористів Василя і Алли Валіон, які підготували дітей до коляди на парафії.Настрій був особливий. Було таке поєднання з маленьким Ісусом, що цього натхнення вистачить на цілий рік до другої коляди. Ми дякуємо всім парафіянам, які щиро приймали колядників, дарували нам свої посмішки, пожертви на храм і добрі серця. Нехай Господь щедро винагороджує за пожертви всіх парафіян, дарує їм щастя, здоров’я і многії літа.

Наталія Гладуш

З вдячністю хористи церковного хору:

Люба і Роман Кривий,Наталя Гладуш,Ярослав та Наталя,Орест Потепньов, регент хору,Василь і Алла Валіон з дітьми Романною, Тамарою та Ірмою,Михайло Мазур,Михайло Сатій,Стефанія Мелимука,Галина Салюк,Оксана Романець,Василь Горошко,Дарія Голяс,Оксана Нагуляк,Сергій Ференц,Настя Крисак.