Матері в молитві

Рух “Матері в молитві” розпочався в Англії у 1995 році. У той час дві бабусі – Вероніка та її братова Сандра, ведені Господом, вирішили в особливий спосіб молитися за своїх дітей. Під час молитви вони збагнули, що Ісус хоче, щоб усі матері доручили Йому опікуватися своїми дітьми, віддали Йому свій материнський біль, щоб він пролив своє благословення на їхніх дітей.

Рух “Матері в молитві” поширився по цілому світі, сьогодні він існує у вісімдесяти країнах світу. У 2000 році при Архикатедральному соборі Святого Юра у м. Львові з благословення Блаженнішого Любомира виникла перша така спільнота в Україні. Тепер такі спільноти існують майже у всіх єпархіях УГКЦ.

Молитва МАТЕРІ має велику силу, але коли вони об’єднуються разом, заради спільної мети, перед їхньою вірою і наполегливістю немає нічого неможливого.

«Я прийшла до братства «МАТЕРІ В МОЛИТВІ» минулого року і дуже рада з цього. Тут я знайшла і розуміння, а також духовну єдність між нашими учасниками групи. Участь у спільних молитвах допомогла мені правильно зрозуміти призначення матері і її молитви, і те, що діти наші насамперед, діти Божі і Господь дав їх нам на тимчасове виховання . Ми будемо давати звіт з цього важливого обов’язку». Оля.

«Братство для мене, як друга сім’я. Я знаю, що тут я можу поділитися своїми болями і проблемами і тут мене вислухають і ніколи не осудять. А скільки нового і пізнавального можна отримати читаючи Святе Письмо, а особливо під час обговорення. Але найбільша радість – спільна молитва, особливо коли молиться стільки матерів, адже молитва матері має надзвичайну силу».

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *