Канікули з Богом в с. Івачів

«Канікули з Богом» для дітей сіл Долішній та Горішній Івачів

На запрошення о. Ореста Глубіша з 10 до 15 червня 2013 року сестри-редемптористки Наталя Ірза і Софія Чума разом з аніматорами Олегом Попівняком і Марічкою Когут пять днів проводили «Канікули з Богом» для дітей сіл Долішній та Горішній Івачів поблизу Тернополя.

Кожен день розпочинався Святою Літургією, благословенням отця-пароха на щасливий і плідний день. Після молитви діти уважно слухали науки сестер. Дивувало і водночас тішило знання дітей катехизму, а також їх уважність і зацікавленість, бажання пізнати щось нове. Діти мали можливість заново відкрити для себе цінність Святого Письма, пригадати історії зі Старого Завіту, зокрема про Йосифа, Мойсея, Давида та Іллю. За допомогою активних методів у молодшій і старшій групах діти роздумували над темами: заздрість, особлива місія для мене, мої таланти, ділення своїми дарами, цінність кожної людини. «Бог не дивиться так, як людина: людина дивиться на лице, Бог же дивиться на серце» (1Сам. 16, 7) – один із уривків Слова Божого, який мали запам’ятати діти. Малеча захоплено співала і вчилась нових пісень, також щодня проявляла свої можливості, таланти, обдарування на гуртках рукоділля. Заняття супроводжувались забавними та веселими іграми. В передостанній день табору поблизу церкви батьками було зорганізовано ватру, де біля палаючого вогнища діти радісно та жваво провели час.

Кожен день завершувався молитвою у церкві, діти просили здоров’я для своїх батьків і близьких, а також «щоб усі люди на землі були щасливі», і «щоб «Канікули з Богом» ніколи не закінчувались» J.