Єрейські свячення на парафії

“Брати, я не вважаю, що осягнув уже мету; на одне лиш зважаю: забуваю те, що позаду, і змагаюся до того, що попереду, женусь до мети, по нагороду високого Божого покликання в Христі Ісусі”. (Флп. 3, 13-14)

Такими слова розпочинає своє священиче служіння бр. Назар Михайлюк. Його сьогодні владика переводить з сану диякона в сан пресвітера. А все розпочалося при вході до храму де відбулася зустріч екзарха Одеського вл. Михаїла Бубнія. З вітальним словом звернувся настоятель храму о. Олег Кашуба. Опісля Юра Сич та Марічка Кузишен учасники молодіжної спільноти, подарували єпископу вітання всіх молодих людей нашого храму, після чого всі увійшли до середини на молитву.

Після херувимської пісні вл. Михаїл уділив свячення бр. Назару який зайняв своє почесне місце серед співбратів священиків при жертовнику Божому. В кінці Літургії молодий священик уділяв своє перше благословення всім бажаючим.

Опісля відбулося мале водосвяття на церковному подвір’ї. На цьому завершилося святкування Богородичного празника на нашій парафії Успіння Пресвятої Богородиці.